Reclamatie [H]Kanzaki

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Reclamatie [H]Kanzaki

Nume Jucator: Skirmish
      Nume Helper: Kanzaki
      Motiv: mute dat din oftica pentru ca nu ma poate bate .
      Dovada: imgur.com/a/Ch5swt0

dupa 10 minute de bataie aici , se hotaraste sa fuga cu toata harta si sa vina sa imi baga farmerul si sa fuga. tipic .. dupa ce ii dau ca termen de comparatie cuvantul " disperat" in propozitia fugi ca un disperat. primesc mut. daca si asa e o jignire lasa-ma dracu in pace. i-am ranit ego-=ul ? daca orice cuvant e o jignire hai sa scoate cuvintele din DEX. deja staff-ul vostru si-o cam ia in cap grav. E O BATAIE E JOC LA ADRESA TUTUROR JUCATORILOR . DACA CINEVA E STAFF NU AI VOIE SA I II FACI NIMIC DAR IN SCHIMB EI TE POT INJURA JIGNII BATE ETC. DACA NU REMEDIATI ACESTE CACATURI SERVERUL VOSTRU SE DUCE GRAV PE PULA. SCUZE DE ACEASTA EXPRIMARE DAR E CEVA CE AR TREBUII SA REALIZATI ALEGETI-VA CU MARE ATENTIE STAFF-UL LUATI OAMENI MATURI SI CARE POT SA DOVEDEASCA CEVA NU ULTIMII COPII AVARI SI OFTICATI CARE DACA NU LE CONVINE CEVA ITI DAU MUTE TIMP DE 3 ORE CA ASA LI S-A SCULAT LOR.
      VA ROG SA LUATI MASURI. :cursing: :cursing: :cursing: :cursing:
    • 1. Să începem cu începutul. Eu eram pe ch1 și tu ai intrat cu farmerul acolo, ți-am spus frumos să schimbi ch și m-ai bătut, bun. ai continuat să mă bați, te-am bătut pe farmer și ai venit cu ninja de pe care mă băteai încontinuu și ți-am plătit cu aceeași monedă, bătându-te pe farmer.
      2. cdn.discordapp.com/attachments…0872510464010/unknown.png uite pentru ce ai luat mute, nu pentru disperat, sincer să fiu nici nu am băgat de seamă cuvântul ăsta.
      3. Când te-am întrebat de ce nu schimbi și tu ch-ul ca orice player de până acum, ai zis că tu stai pe ch1 și că nu vrei să schimbi. O zi bună !
    • New

Ba, voi cu staff ul de pe Phelon va bateti capu'? Astia sunt niste distrusi in pula mea :))
      Mai ales Azoh ala, cand il vezi ca vine pe contul de player si face arogante pe stomacu' gol, cand ii iei putin mortii la rand, hop intra pe contul de GM, iti da mute si face si misto. Niste slugi, sclavi, nu se merita sa jucati serveru' asta de cacat.
      Mai bine le luati mortii la rand, si va bagati pula in serveru' lor de 2 bani. O seara buna.