Cerere UNBAN

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Cerere UNBAN

Numele caracterului blocat: Vladutu
    Sancțiunea aplicată : Cont Banat
    De ce consideri că sancțiunea trebuie schimbată : Cer unban, nu inteleg de ce am luat ban, farmam in padure si m-am trezit cu logut, si ban...de ce? Vreau si eu o dovada sau o explicatie nu e corect sa mi se intample asta. Toate cele bune.
  • O sa iti construiesc raspunsul la cererea asta in aceeasi maniera in care ai formulat cererea :
    Incepem cu dovada: youtube.com/watch?v=QrqYO5Qlacg&feature=youtu.be
    Explicatie:
    1) Nu stiu cine bate metine in fermecata fara buff
    2) Nu stiu cine bate metine in fermecata sau chiar orice ca war aura , fara a folosi aura
    3) Nu stiu cine ridica de jos orice se arunca , daca scuza la aceasta explicatie este ca ai avut Keybind , sau orice software de genul , te anunt ca acestea nu sunt acceptate pe server
    4) Nu stiu cine farmand la ora aceea , cu un membru Staff si inca un player care continua in mod repetat sa stea langa tine nu scoti nici macar un cuvant, acestia intrebandu`te in mod repetat daca esti la calculator.
    5) Nu stiu cine (asa cum se vede si in dovada) trece prin mobi

Ca sa luminez toata situatia , toate raspunsurile la partea cu "Nu stiu" esti chiar tu.

Banul ramane
    T/C