[Recrutări Helperi] - Hai în echipa noastră!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [Recrutări Helperi] - Hai în echipa noastră!

Dragi jucători ai Phelon2,

Echipa Phelon2 este în căutare de 3 jucători dornici să ocupe poziția de Helper.

Condiții :
    1) Vârsta minimă: 18 ani.
    2) Cunoașterea gameplay-ului.
    3) Folosirea corectă a limbii române.
    4) Cunoașterea regulamentului serverului.
    5) Minim 2000 de minute jucate pe server (încârcați poza cu minutele de pe caracter pe imgur.com/ ).
    6) Trecerea cu brio asupra întrebarilor ce vor fi puse de către moderatori.

Dacă esti dornic să faci parte din echipa noastră, trebuie doar să completezi modelul următor :

Prenume:
    Vârstă:
    Nume în joc:
    Minute caracter:
    Cât timp petreci pe server :
    Scurtă descriere:
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:
    Adresă de discord :
    Poză cu minutele din joc:

Campania va rămâne deschisă până la data de 29.01.2020!

Cu respect,
    Echipa Phelon2
  • Prenume: Gabriela
    Vârstă: 21
    Nume în joc: abbyw0w1337
    Minute caracter: 5200
    Cât timp petreci pe server : Depinde de timpul liber si perioada facultatii, in medie 2-3, poate 4-5 ore pe zi.
    Scurtă descriere: Sunt o persoană foarte prietenosă cu spiritul umorului foarte dezvoltat. Sunt mereu în căutare de prieteni noi și mă integrez ușor într un grup nou. Mai multe pe viitor daca e cazul.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Cunosc destul de bine gameplay ul, am răbdare și îmi place să ajut lumea.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Le pot oferii jucătorilor noi veniți suport cu întrebări despre joc.
    Adresă de discord : Abby#4201
    Poză cu minutele din joc: prnt.sc/qt8t11
  • Prenume: 23
    Vârstă: 23
    Nume în joc: KikiLovesYou
    Minute caracter: 4417
    Cât timp petreci pe server : 5-8h/zi
    Scurtă descriere: Sunt o persoana prietenoasa , rabdatoare si cu simtul umorului .
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Pentru ca cunosc destul de bine Gameplay-ul , sunt foarte rabdator când cineva imi cere ajutorul si imi place sa ii ajut pe cei care au vreo nelamurire legata de server .
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin ajutorul pe care il pot oferii atat playerilor noi cat si celor vechi
    Adresă de discord : Barbosul#0780
    Poză cu minutele din joc: imgur.com/xFzNgMU
  • Barbosul wrote:

Prenume: Yusuf
    Vârstă: 23
    Nume în joc: KikiLovesYou
    Minute caracter: 4417
    Cât timp petreci pe server : 5-8h/zi
    Scurtă descriere: Sunt o persoana prietenoasa , rabdatoare si cu simtul umorului .
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Pentru ca cunosc destul de bine Gameplay-ul , sunt foarte rabdator când cineva imi cere ajutorul si imi place sa ii ajut pe cei care au vreo nelamurire legata de server .
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin ajutorul pe care il pot oferii atat playerilor noi cat si celor vechi
    Adresă de discord : Barbosul#0780
    Poză cu minutele din joc: imgur.com/xFzNgMU
  • Prenume:Alex
    Vârstă:20
    Nume în joc:bbyPATRIARHUL
    Minute caracter:
    Cât timp petreci pe server : 3-4ore luni/vineri si weekend 5-6
    Scurtă descriere:Sunt alex, sunt forța europei, imi place sa ma distrez, sa râd, sa mi fac prieteni noi, restul vine de la sine
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:imi place sa ajut playerii cu informatii
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: prin tratamentul respectuos fata de jucatori
    Adresă de discord :iuda#7608
    Poză cu minutele din joc: nu am 2000 dar se fac peste, asta nu e o problema
  • Prenume: Adrian
    Vârstă: 24
    Nume în joc: ffosake
    Minute caracter: 1791
    Cât timp petreci pe server : 5-11h , depinde cum am de treaba la job
    Scurtă descriere: Sunt o persoana calma , sociabila , glumet , fost sportiv de performanta, imi plac provocarile
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Pentru ca stiu destul de bine Gameplay-ul , am timp liber si pot sa ajut persoanele care au nevoie de ajutorul meu usor si rapid
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin a raspunde rapid si a nu lasa playeri sa astepte
    Adresă de discord : ffosake#1637
    Poză cu minutele din joc: imgur.com/a/snmdphE
  • Prenume:Catalin
    Vârstă:19
    Nume în joc:Giovanni
    Minute caracter:2992
    Cât timp petreci pe server :In jur de 5-6
    Scurtă descriere:Sunt o fire sociabila ,calma ,
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Vreau sa mentin o legatura cu playerii serverului si sa-i indrum pentru a avea o evolutie cat mai usoara si fara probleme
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:Dedicandu-ti timpul pentru ajutarea playerilor ce au nevoie de informatii
    Adresă de discord :Giovanni#9501
    Poză cu minutele din joc: imgur.com/tmWtqN2
  • Prenume: Alexandru
    Vârstă: 21
    Nume în joc: nuyonuWAR
    Minute caracter: 7500+
    Cât timp petreci pe server : Depinde de zi, cand am timp stau si 8 ore, cand lucrez la proiecte stau 3-5 ore.
    Scurtă descriere: In general sunt o persoana prietenoasa, imi place sa discut cu cat mai multe persoane si ma pot integra foarte usor intr-un grup.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Pot ajuta persoanele noi pe server, multe persoane imi dau PM (presupun ca ma vad cu level mare) si intreaba unde dropeaza anumite lucruri, cum sa faca banii rapid etc.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Ajutând playerii, ajutând stafful cu forumul.
    Adresă de discord : nuyonu#7458
    Poză cu minutele din joc: Poza minute
  • Prenume: Paul
    Vârstă: 24
    Nume în joc: Zuzulina
    Minute caracter: 9037
    Cât timp petreci pe server : 7 - 8 pe zi. (Sunt in concediu pana pe14feb aproximativ, dupa care maxim vor fi cam 2-3 ore.)
    Scurtă descriere: Rãsfãtat, dobitoc uneori dar in general o persoana decenta. Nu am cazier judiciar.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Imi place sa ajut orice persoana nevoita.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Detin destule cunostinte despre server si consider ca sunt capabil de a raspunde aproximativ la orice intrebare. Totodata, sunt o persoana foarte toleranta si indiferenta.
    Adresă de discord : Zuzulina#6662
    Poză cu minutele din joc: imgur.com/a/Wg8XAsf
  • Prenume: Cristi
    Vârstă: 20
    Nume în joc: AlkatroN
    Minute caracter: 3800
    Cât timp petreci pe server : 7-8 ore le stau bine , mai ales seara stau pana dimineata!
    Scurtă descriere: Sunt o persoană foarte atenta in ceea ce priveste imbunatatirea gameplay-ului , o persoana care ma integrez usor si pot socializa fara probleme in legatura cu playerii , un ajutor pentru cei care nu se descurca spre indrumarea lor !
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Cunos partile jocului , desi am comunicat cu un helper si mi a propus ca ar fi bine sa depun o cerere , in legatura cu imbunatatirea servarului si idei foarte bune ce pot rezolva unele probleme ale jocului si destul de eficient in ceea ce priveste un update reusit si placut pentru ceilalti jucatori , multumesc !
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Le pot oferii jucătorilor noi veniți suport cu întrebări concrete despre joc si o cale mai usoara pentru a se descurca pe baza gameplay-ului !
    Adresă de discord : AlkatroN#2596
    Poza minute JOC : imgur.com/a/lsS7Pm7
  • Prenume:Sabin-Gabriel
    Vârstă:20
    Nume în joc:AKVAN
    Minute caracter:3210
    Cât timp petreci pe server :intre3 si 6 ore depinde si de ce mai am de facut
    Scurtă descriere:Persoana deschisa la minte ,rabdator si glumet
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Pentru ajutarea playerilor noi poate chiar si staff-ului cu unele sugestii pentru imbunatatirea gameplay-ului
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:Cu diverse sugestii cum ar fii unele sisteme noi etc..
    Adresă de discord :Alucaard#4421
    Poză cu minutele din jocimgur.com/a/cV7DLEN
  • Prenume:Alex
    Vârstă:23
    Nume în joc:WhatDaFaQ
    Minute caracter:11600
    Cât timp petreci pe server :Intre 4 si 8-9 ore zilnic
    Scurtă descriere:Sunt o persoana calma,sociabila,cred ca si amuzanta.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Imi place sa ajut lumea in orice problema, sa dau sfaturi,sa ma implic in orice activitate,si pot sa fiu on mai mereu pe server/discord.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:Calitatea gameplay-ului se poate imbunatati doar daca este o comunitate mare si unita,iar eu o sa fac tot ce pot ca aceasta comunitate sa fie unita indiferent de situatie.
    Adresă de discord :Dekastroyer#8954
    Poză cu minutele din joc:imgur.com/sUtxEEG
  • Prenume: Gabriel
    Vârstă: 19
    Nume în joc: Kanzaki
    Minute caracter: 2400
    Cât timp petreci pe server : Depinde de zi, în general cam peste 5 ore
    Scurtă descriere: Sunt un băiat stilat, frumos, cu bun gust în orice(glumeam, sunt și foarte modest pe deasupra). Sunt o persoană foarte prietenoasă,socială, calmă, cu un spirit al umorului bine dezvoltat, dar ca orice persoană am o limită a bunului simț. Mă adaptez ușor în orice grup de persoane și mai ales mă mulez ușor asupra oricărei situații.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Cunosc destul de bine serverul,un alt argument este că mai avut această funcție pe multe servere și îmi place să ajut lumea în general.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Pot să ofer playerilor noi veniți pe server suport cu nelămuririle pe care aceștia le au.
    Adresă de discord : Kanzaki#8909
    Poză cu minutele din joc: prnt.sc/qu2i0b
  • Prenume: Bogdan
    Vârstă: 22
    Nume în joc: 12K +
    Minute caracter: easyw0w1337
    Cât timp petreci pe server : Depinde de ce timp am liber, dar in general destul, mai mult seara.
    Scurtă descriere:Sunt o persoana destul de prietenoasa as putea zice si cu spiritul umorului foarte Dezvoltat.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Ma ajuta varsta, rabdarea si cunostintele.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Ajutand playerii ce au nevoie de informatii.
    Adresă de discord :e a s y w 9 w#9714
    Poză cu minutele din joc: