[Recrutări Helperi]-Hai în echipa noastră!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [Recrutări Helperi]-Hai în echipa noastră!

Dragi jucători,

Echipa Phelon2 este în căutare de oameni activi și dornici să ajute la îmbunătățirea calității jocului.

Condiții :
    1)Vârsta minimă: 18 ani
    2)Cunoașterea gameplay-ului
    3)Folosirea corectă a limbii române
    4)Cunoașterea regulamentului serverului

Dacă esti dornic să faci parte din echipa noastră, trebuie doar să completezi modelul următor :

Prenume:
    Vârstă:
    Nume în joc:
    Minute caracter:
    Cât timp petreci pe server :
    Scurtă descriere:
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:
    Adresă de discord :

Cererile vor rămâne deschise până Duminică 19.01.2020.

Echipa Phelon2
  • Anya wrote:

Dragi jucători,

Echipa Phelon2 este în căutare de oameni activi și dornici să ajute la îmbunătățirea calității jocului.

Condiții :
    1)Vârsta minimă: 18 ani
    2)Cunoașterea gameplay-ului
    3)Folosirea corectă a limbii române
    4)Cunoașterea regulamentului serverului

Dacă esti dornic să faci parte din echipa noastră, trebuie doar să completezi modelul următor :

Prenume:Cristian
    Vârstă:24
    Nume în joc:Ashar
    Minute caracter:1200 în crestere
    Cât timp petreci pe server :6 7 ore
    Scurtă descriere:Sunt capabil de responsabilitati
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Am mai fost [GM] [H] pe alte servere
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:Prin înțelegerea și ajutarea playerilor
    Adresă de discord :Cristi#5716
    Cererile vor rămâne deschis până Duminică 19.01.2020.

Echipa Phelon2
  • Vârstă:25
    Nume în joc:Echinox
    Minute caracter: 1888
    Cât timp petreci pe server :6-10
    Scurtă descriere:Sunt un jucator care prefera sa savureze anumite metine care sunt bune realizate,amuzant,de ajutor ^^
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Detin experienta anterioara ca si GM am si experienta de GA plus 3-4 servere de metin create
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Atentia pe server si a comunitatii, diferite discutii cu alti jucatori ^^
    Adresă de discord :Crancky@6380
  • Prenume: Alex
    Vârstă: 18
    Nume în joc: ddar
    Minute caracter: 2718 și încă urcă
    Cât timp petreci pe server : 6-7-8 ore, depinde de timpu care îl am în ziua respectivă
    Scurtă descriere: Sunt un tip sociabil, prietenos, glumeț, descurcăreț și care găsește o soluție în aproape orice, mă bag oriunde e nevoie de ajutor.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Deoarece îmi place să ajut unele persoane care nu se descurcă sau să mi bat capu cu ele să zic așa, mă descurc în orice situație aproape și sunt 'activ' pentru oricine are nevoie de ajutor.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin sugestii.. ca și player/farmer, etc.. sunt atent la detalii și pot venii cu idei noi să aducem cât mai mulți playeri și să îmbunătățim server-ul.
    Adresă de discord : ddar#6992
  • Prenume: Adi
    Vârstă: 23
    Nume în joc: Dudy
    Minute caracter: 803
    Cât timp petreci pe server : Tot la 1 zi intru pe server
    Scurtă descriere: Am 23 de ani, am mai avut servere multe, in perioada cand existau inca cu Hamachi, am participat cat de mult am reusit la perioada Beta, la toate testele.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Consider ca sunt potrivit din cauza faptului ca am o experienta, cunosc serverul datorita perioadei Beta, am o gandire matura si vreau sa ajut pe toata lumea.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Pot imbunatati prin activitate pe server, ajutand fiecare jucator asa cum pot in limita disponibilitatii, cu sfaturi, ponturi, how-to, etc.. La fel si unde se pot gasi anumite lucruri, dropuri, etc..
    Adresă de discord : @Dudy#3151
    • Vârstă: 19
    • Nume în joc: Weeknd / 6VineWeeknd
    • Minute caracter: 3000+
    • Cât timp petreci pe server : 10-12 ore
    • Scurtă descriere: Mă numesc Cristian Florin sunt din Oradea şi mă joc foarte mult la pc :).Am o viaţă socială decentă chiar dacă mă joc mult :)),sunt un băiat ok un caracter drăguţ şi amuzant mă puteţi găsi şi pe instagram (cristiandutenplm) dau back.Vă pup
    • De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Ştiu cu ce se mănâncă treaba asta am fost helper/GM pe majoritatea metinelor din ultima vreme.
    • Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Cunosc jocul şi acest metin am petrecut mult timp pe el.
    • Adresă de discord : Weeknd#0001
  • Prenume:Alex
    Vârstă:23
    Nume în joc:WhatDaFaQ
    Minute caracter:1416 (putine ca este ultimul caracter facut)
    Cât timp petreci pe server :Pe zi in medie de 6-7 ore
    Scurtă descriere: Sunt o fire mai prietenoasa si glumeata, imi place sa ajut in legatura cu orice fara sa astept ceva in schimb.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Imi place sa ajut si sa dau sfaturi in legatura cu orice problema.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:Am multe propuneri si modificari care se pot face sa devina un gameplay mai atractiv atat pentru cei ce se apuca si pentru cei ce joaca deja.
    Adresă de discord :Dekastroyer#8954
  • Prenume: Horatiu
    Vârstă: 20
    Nume în joc: Style
    Minute caracter: 1110( In momentul de fata)
    Cât timp petreci pe server : Petre intre 6/8/ maxim 10ore
    Scurtă descriere:Sunt o fire comunicativa, foarte activ.Plin de viata si cu bun simt.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Consider ca sunt potrivit pentru rolul de helper, deoarece vreau sa ajut atat comunitatea Phelon, cat si jucatorii cu sfaturi sau idei.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Daca este nevoie de anumite modificari sau propuneri sunt implicat 100% si cred, ca putem imbunatati calitatea pentru jucatori serverului.
    Adresă de discord : !Style#4084
  • Prenume:Iulian
    Vârstă:18
    Nume în joc:ICEY
    Minute caracter:520 în crestere.
    Cât timp petreci pe server :Pot petrece in jur de 3-4 ore pe server in fiecare zi.
    Scurtă descriere:Ma numesc Iulian, sunt din orasul Bucuresti.Ma descriu ca fiind o persoana și care își stabiliește obiective realiste în mod constant. Odată ce mi-am definit criteriile, iau măsurile necesare pentru atingerea lor.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Pot oferi suport playerilor ce cauta rezolvarea unor probleme relativ usoare, pot intelege foarte rapid situatia/problema pe care o intampina avand o experienta de peste 7 ani in serverele private de Metin
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:Pot imbunatati calitatea gameplay-ului altor jucatori prin a le oferi rezolvarea problemelor acestora, prin contribuirea mea asupra acestei comunitatii, fie direct prin joc sau forum/discord etc...
    Adresă de discord :icy#2269
  • Prenume:Robert
    Vârstă:20
    Nume în joc:iDarkness
    Minute caracter:1000
    Cât timp petreci pe server :in jur de 4-6 ore
    Scurtă descriere:Salut, ma cheara Robert am 20 de ani si sunt din Constanta. Sunt o persoana destul de calma si imi place sa petrec o parte din timpul meu liber pe calculator.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Consider ca sunt potrivit din cauza faptului ca am o experienta, cunosc serverul datorita perioadei Beta, am o gandire matura si imi place sa ajut pe toata lumea.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:Pot imbunatati calitatea gameplay-ului doar prin faptul ca raspund playerilor foarte repede si in acelasi timp corect, acest lucru duce la popularea serverului in mod constant.
    Adresă de discord :iDarkness#8684
  • Prenume:Mihai Valentin
    Vârstă:20
    Nume în joc:SpL
    Minute caracter:400
    Cât timp petreci pe server :in jur de 4-5ore dar cu pauze.
    Scurtă descriere:Sunt o fire sociabilă,amabila, pot sa spun ca sunt o fire foarte calma.Imi place sa ajut oameni cu ce pot.Ma integrez repede.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Pentru ca serverul este nou iar eu am jucat și pe vechiul tbx.Iar funcția de [H] ar fi o realizare foarte buna pentru mine.Deoarece îmi place foarte mult acest sv și vreau sa ajut sa crească foarte mult datorită funcției de helper.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului:Pot îmbunătăți gameplay-ul prin răspunderea rapida a mesajelor iar prin acest lucru mărunt eu cred ca server-ul o sa ajungă la foarte mulți jucatori.Spun asta pentru ca observ,ca la orele 00:00 sau 02:00 nu exista nici in [H] on iar eu îmi petrec foste multe nopți și seara pentru a putea ajuta playeri.
    Adresă de discord :SpL#3272
  • Prenume: Alex
    Vârstă: 20
    Nume în joc: AKVAN
    Minute caracter: 1528 și încă urcă
    Cât timp petreci pe server : 6-10 ore,
    Scurtă descriere: Sunt un tip sociabil, prietenos,Descurcăreț mă bag oriunde e nevoie de ajutor.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Deoarece îmi place să ajut unele persoane care nu se descurcă mă descurc în orice situație aproape și sunt 'activ' pentru oricine are nevoie de ajutor.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin sugestii.. ca și player/farmer, etc.. sunt atent la detalii și pot venii cu idei noi să aducem cât mai mulți playeri și să îmbunătățim server-ul.
    Adresă de discord : XxNosferatuXx#4241
  • Prenume: Cristian
    Vârstă: 18
    Nume în joc: Creed
    Minute caracter: 2000
    Cât timp petreci pe server : Petrec în medie 4-5 ore pe zi.
    Scurtă descriere: Păi în primul rând sunt din București, sunt elev la "Virgil Madgearu", sunt o fire responsabilă, rabdătoare și respectuoasă. Îmi place munca in echipa și să ajut oamenii. Timpul liber mi-l petrec ieșind cu prietenii, jucând darts la nivel de semi-amator și jucându-ma pe calculator.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Mă consider potrivit pentru această funcție, deoarece, cum am zis mai sus sunt o fire responsabilă, sunt răbdător cu oamenii și îmi place să ajut. De altfel astăzi am raspuns la peste 20-30 de întrebări legate de joc.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Păi pot prin corespondența dintre staff și echipa de helperi, ascultarea problemelor jucătorilor și problemele pe care aceștia le raportează și ajutarea acestora în a avea un gameplay cât mai plăcut pe acest server.
    Adresă de discord : Cristian#7633
  • Prenume:Cosmin
    Vârstă:18 ani.
    Nume în joc: MOMIN
    Minute caracter: 1436
    Cât timp petreci pe server : In jur de 4 ore +
    Scurtă descriere:Sunt un baiat amuzant si prietenos, foarte sociabil si sincer. Imi place sa socializez, sa-mi petrec timpul alaturi de prieteni, jucandu-ma jocuri pe PC sau iesind in oras .
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Consider ca aceasta functie este potrivita pentru mine , deoarece imi place sa conversez cu playerii si ai ajuta.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Pot imbunatati calitatea gameplay-ului prin sugestii si ajutor unde este nevoie.
    Adresă de discord : #2634
  • Prenume: Adrian
    Vârstă: Am varsta de 21 ani.
    Nume în joc: Storck
    Minute caracter: Detin 1778 minute.
    Cât timp petreci pe server : Stau cam 3-4 ore pe server, depinde si de timp.
    Scurtă descriere: În primul rând aș începe să mă descriu ca o ființă calculată și cu bun simț. Când am timp liber, îmi place să stau pe calculator sau să fac lecții suplimentare pentru școală. În al doilea rând, pot spune că îmi place să socializez cu oamenii, când încep un lucru nu îl las până nu reușesc să îl termin, aș putea spune că am și multă ambiție. Pun suflet în tot ce fac deoaece vreau să vad că merge foarte bine și că nu eșuează.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Pentru ca am mai avut functii de genul pe alte jocuri.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin sugestii si ajutand playerii cu ce as putea.
    Adresă de discord : Storck#6646
  • Prenume: Ma numesc Ciprian.
    Vârstă: Am varsta de 19 ani.
    Nume în joc: KANGURU1337
    Minute caracter: Detin 1402 minute jucate pe acest server, acestea fiind reale, facand referire la faptul ca in tot acest timp am fost la PC jucandu-ma, nu am lasat contul deloc AFK pentru a contoriza minute.
    Cât timp petreci pe server : Consider ca voi putea aloca jocului aproximativ 5-6 ore zilnic.
    Scurtă descriere: Ma numesc Neagoe Ciprian Gabriel, am 19 ani, sunt nascut pe data de 10.03.2000. Sunt dintr-un oras micut numit Slatina, din judetul Olt. Sunt o persoana amuzanta si serioasa, ma integrez cu usurinta in cadrul noilor colective si ma fac placut in randul membrilor acestora. In timpul liber imi place sa ma joc Metin2, SA:MP si alte jocuri, dar si sa ies in oras alaturi de prietenii mei si de iubita mea.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Consider ca sunt potrivit pentru ocuparea acestui post intrucat am o varsta ce denota maturitatea in gandire, ma exprim fara porbleme atat in limba romana cat si in limba engleza, am experienta necesara pe acest joc si aloc destul de mult timp acestuia.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Voi incerca sa ma dedic in totalitate acordarii raspunsurilor la intrebarile playerilor ce au nelamuriri in legatura cu jocul, lasand pe locul doi evolutia mea ca jucator pe acest server.
    Adresă de discord : KANGURU1337#1689
  • Prenume: Cosmin
    Vârstă: 21 de ani
    Nume în joc: CLO
    Minute caracter: 2200 min.
    Cât timp petreci pe server : Stau mai mult on spre seara ... dupa noaptea.
    Scurtă descriere: Ba nu stiu acum ca e tarziu .. da vedeti voi pe parcurs, ce doriti sa aflati etc etc 2/10.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Pentru ca astia actuali sunt degeaba.
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin oferirea informatiilor necesare unui player fara a nu intampina probleme.
    Adresă de discord : CLO#0757
  • Prenume: Alexandru
    Vârstă: 20 de ani
    Nume în joc: AlexSND
    Minute caracter: 1000 min
    Cât timp petreci pe server : Stau on de la ora 18.30 pana la 00.00 in timpul saptamanii iar in weekend stau de la ora 9 dimineata pana la 00.00+
    Scurtă descriere: Buna ziua , ma numesc Alexandru sunt un om normal , cu bun simt .
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Buna ziua, consider ca metinul este asemanator cu domeniu actual de munca . Lucrez in vanzari iar stiti cum este clientul nostru stapanul nostru . Pot oferi support persoanelor care au nevoie. Totul are un inceput nu am mai fost helper/GM fara sa mint , trebuie sa fim sinceri .
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Pot oferii informatii legate de joc atat timp cat pe metin dar si pe discord.
    Adresă de discord : AlexSND #7221
  • Prenume:Cosmin
    Vârstă:18
    Nume în joc:iLeGaL
    Minute caracter:500 pe acest cont si mai am 2 conturi a cate 1k
    Cât timp petreci pe server : 6-7 ore
    Scurtă descriere: Salut, ma numesc Cosmin am varsta de 18 ani si sunt din Ticleni Judetul Gorj , sunt somer si ma joc metin :D
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post:Deoarece acord un timp destul de ok jocului si imi place sa ajut playerii
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin oferirea informatiilor catre ceilalti playeri.
    Adresă de discord :GicuFTW#7894
  • Prenume: Horia
    Vârstă: 22
    Nume în joc: TekkeN1
    Minute caracter: 500 in crestere
    Cât timp petreci pe server : minim 6-7 ore
    Scurtă descriere: Sunt o persoana calma, imi place sa aplanez conflictele si sa las de la mine, imi place sa ajut unde pot si sa ma implic in diferite activitati.
    De ce consideri că esti potrivit/ă pentru ocuparea acestui post: Cunosc destul de bine jocul (joc de aprox 9 ani) si pot ajuta playerii noi sa evolueze mai rapid prin raspunsuri la diferite intrebari
    Cum consideri că poți îmbunătăți calitatea gameplay-ului: Prin diferite sugestii, propuneri care ajuta la evolutia mai rapida a jucatorilor cat si prin raspunsul la diferite intrebari ce imi sunt adresate pe joc si pe discodd
    Adresă de discord : SovietiCu#0708