Metin2 Phelon - Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Reclamatie [H]Kanzaki

4

blanco

Recent Activities

• blanco -

Replied to the thread Reclamatie [H]Kanzaki.

Ba, voi cu staff ul de pe Phelon va bateti capu'? Astia sunt niste distrusi in pula mea :)) Mai ales Azoh ala, cand il vezi ca vine pe contul de player si face arogante pe stomacu' gol, cand ii iei putin mortii la rand, hop intra pe contul de GM, iti da…
  • Gaicean2013 -

Wrote a comment on Gaicean2013’s wall.

Wall Comment
    de ce tot imi iese din client ?
    Mi se incaraca linia aia albastra si cand sa vad imagine cu caracterul imi iese singur din client?
    Si mai este o problema ma joc linistit si dintr-o data imi iese din client singur
  • marmota -

Deja se duce pe Pl :))) te complici aiurea man
  • marmota -

Liked scroge’s post in the thread Reclamatie [H]Kanzaki.

Like (Post)
    Nume Jucator: Skirmish Nume Helper: Kanzaki Motiv: mute dat din oftica pentru ca nu ma poate bate . Dovada: imgur.com/a/Ch5swt0 dupa 10 minute de bataie aici , se hotaraste sa fuga cu toata harta si sa vina sa imi baga farmerul si sa fuga. tipic .. …
  • nuyonu -

Liked scroge’s post in the thread Reclamatie [H]Kanzaki.

Like (Post)
    Nume Jucator: Skirmish Nume Helper: Kanzaki Motiv: mute dat din oftica pentru ca nu ma poate bate . Dovada: imgur.com/a/Ch5swt0 dupa 10 minute de bataie aici , se hotaraste sa fuga cu toata harta si sa vina sa imi baga farmerul si sa fuga. tipic .. …
  • scroge -

bai! Tu te auzi?:))) pt patetic mi-ai dat mute? :)) te faci de ras.
  • 112Kanzaki -

1. Să începem cu începutul. Eu eram pe ch1 și tu ai intrat cu farmerul acolo, ți-am spus frumos să schimbi ch și m-ai bătut, bun. ai continuat să mă bați, te-am bătut pe farmer și ai venit cu ninja de pe care mă băteai încontinuu și…
  • scroge -

Posted the thread Reclamatie [H]Kanzaki.

Thread
  • KaOseN -

Now follows nuyonu.

Follow
  • nuyonu -

Liked [GM]Azoh’s post in the thread Cerere UNBAN.

Like (Post)
    O sa iti construiesc raspunsul la cererea asta in aceeasi maniera in care ai formulat cererea : Incepem cu dovada: youtube.com/watch?v=QrqYO5Qlacg&feature=youtu.be Explicatie: 1) Nu stiu cine bate metine in fermecata fara buff 2) Nu stiu cine bate metine…